Forbundskontoret

Guro Røen

Generalsekretær

+47 976 18 966

guro@studentidrett.no

Yngvild L. Schei

Head of International Relations | Leder marked og kommunikasjon

+47 419 01 963

yngvild@studentidrett.no

Sofus2_edited.jpg

Sofus Rasmussen

Rådgiver kompetanse- og organisasjonsutvikling

+47 954 18 858

sofus@studentidrett.no

Magnus Nedregotten

Idrettskonsulent (20%)

+47 938 49 906

magnus@studentidrett.no

Ane S. Risa

Idrettskonsulent (50 %)

+47 979 75 570

ane@studentidrett.no

Atle
RolsTADAAS

Permisjon

+47 992 67 510

atle@studentidrett.no

 

Malin helene

Anthonsen

Praksisstudent

August-desember

+47 406 27 534

malin@studentidrett.no

KINE MAnneråk bakken

Prosjektmedarbeider aktivcampus (40%)

+47 408 30 019

kine@studentidrett.no

 
Forbundsstyret
Adrian2.jpg

AdriAN s. Haugen

President

+47 909 80 205

adrian@studentidrett.no

Kjell-erik Kvamsdal

1. visepresident

+47 482 59 776

kjell-erik@studentidrett.no

Pauline2.jpg

Pauline Sjøvold

2. visepresident

+47 909 76 092

pauline@studentidrett.no

Martin Sikkeland

Styremedlem

+47 928 53 037

martin@studentidrett.no

Sigrid2_edited.jpg

Sigrid N. Rød

Styremedlem

+47 481 86 620

sigrid@studentidrett.no

Even2.jpg

Even Kallevik

Styremedlem

+47 902 44 868

even@studentidrett.no

Ragnhild Nygaard

Styremedlem

+47 936 99 479

ragnhild@studentidrett.no

Elisabeth S. Kristensen

Varamedlem

+47 913 60 094

elisabeth@studentidrett.no

 
Komiteer
og Utvalg

Lovutvalget 

2020-2022

Marte Bjørneng

Leder

+47 472 47 531

lovutvalget@studentidrett.no

Oskar Gårdsrud Paulsrud

Medlem

+47 902 66 958

Erlend Risvand Mo

Medlem

+47 456 67 543

Frida Eilertsen Nielsen

Varamedlem

+47 950 29 532

Kontrollutvalget 

2020-2022

Håvard Lauvålien

Leder

+47 936 95 781

kontrollutvalget@studentidrett.no

Mathias Moe

Medlem

+47 907 43 998

Lisell A. Donatello Bang

Medlem

+47 450 49 170

Petter Hebnes Andersen

Varamedlem

+47 970 77 728

Ida Marie Bahus

Varamedlem

+47 918 25 948

Valgkomiteen 

2020-2022

Vilde Matilde Skram

Leder

+47 938 17 897

vmskram@gmail.com

Jørgen A. Sundt

Medlem

+47 959 46 262

jorgensundt1990@gmail.com

HAAkon Utby

Medlem

+47 993 18 244

haakonutby@gmail.com

Emilie z. Hansen

Varamedlem

+47 472 63 515

emilie.z.hansen@gmail.com